Головна
Блог
2022 для ABM Cloud: головні новини, цифри та досягнення

2022 для ABM Cloud: головні новини, цифри та досягнення

2022 для ABM Cloud: головні новини, цифри та досягнення

2022 рік був сповненим на виклики, які зміцнили, обʼєднали та сприяли внутрішньому росту кожного з нас. Попри всі труднощі, ми продовжували свою роботу і змогли досягти нових вершин. У цьому матеріалі ми зібрали найяскравіші новини за минулий рік та хочемо поділитися ними з вами!

group-diverse-people-having-business-meeting

Яскраві досягнення наших продуктів

Intuiflow

Наша команда повністю оновила функціонал Replenishment+. Тепер система для управління запасами має нову назву – Intuiflow. Що у буквальному сенсі означає: планування та управління ланцюгом постачань здійснюється на основі швидких інтуїтивно правильних рішень клієнтів.

ABM Finance

  • Заснували партнерство з міжнародною корпорацією IBM та обрали найкраще рішення – IBM Planning Analytics (IBM Cognos TM1).
  • Запровадили нове програмне рішення Master Budget – модель автоматизації фінансів для будь-якого бізнесу.
  • Успішно стартували новий проєкт разом із великим інфокомунікаційним s хмарним провайдером у Казахстані.

ABM WMS

 

Команда створила нове рішення для рітейлерів ABM Dark Store та вже запустила перший проєкт в Україні!

Склади-супермаркети формату Dark Store стали популярними з початком пандемії та продовжують користуватися попитом. Це рішення від ABM Cloud дозволяє клієнтам відкрити власний Dark Store з нуля або трансформувати вже існуючу мережу.

ABM Rinkai TMS

Випустили в реліз мобільний застосунок для кур’єрів. Тепер можна контролювати кожний етап доставки якісніше та ще швидше підвищувати NPS доставки. А також ви отримаєте:

  • Повний контроль за товаром та інтеграція з WMS;
  • Навігацію по маршруту та відслідковування статусу замовлення;
  • Мобільну касу.

close-up-hand-holding-smartphone-1

Також раді поділитися тим, що наші напрямки

TMS,

WMS

та

Intuiflow

взяли участь у Всеукраїнському Дні Логіста 2022. Наші спікери виступали на актуальні теми: як технології в рази збільшують прибуток та як будувати стійкі та ефективні ланцюги постачань? 

Оновлення в рітейлових продуктах

ABM Shelf

Поліпшена робота з планограмами, полегшене створення обладнання, оновлена глибока аналітика ефективності планограм і багато іншого. Це один із найбільших релізів і клієнти відзначали, що працювати з планограмами стало в рази легше.

ABM Inventory

Повне візуальне та функціональне оновлення дашборду. Тепер у менеджера та керівництва є можливість відслідковувати показники «здоровʼя» запасів і стан справ без заглиблення в деталі з двох вкладок – Операційної та Стратегічної. Стратегічні запаси та їх структура, продажі, оборотність запасів, доступність та інше – все це тепер на стартовій сторінці рішення.

 

ABM Loyalty

Програма лояльності стала більш затребуваною на ринках України й Азії. У 2022 ми закрили 6 нових проєктів! А ще на 80% удосконалили функціонал продукту, щоб його використання стало ще доступнішим і зручнішим для вас. Зокрема: оновили Dashboard менеджера CRM та додали нові плюшки в мобільний застосунок.

Ми увійшли в 2023 рік з шаленим темпом та масштабними цілями. Дякуємо, що ви залишаєтеся з нами. Ми впевнені, що попереду на нас чекає переможний рік з успішними проєктами та новими звершеннями!

Зацікавила програма лояльності ABM Loyalty?

Дізнайтеся можливості системи для вашого бізнесу

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!