Головна
Блог
5 причин впровадити програму для логістики

5 причин впровадити програму для логістики

5 причин впровадити програму для логістики

Комп’ютерна програма робить те, що ви наказали їй зробити, а не те, що ви хотіли, щоб вона зробила.

Третій закон Гріда

Чому останнім часом стали все частіше користуватися попитом програми для транспортних компаній? Вектор розвитку компаній XXI століття – автоматизація, перенесення трудомістких і рутинних процесів на техніку, повна концентрація людини на розвитку та застосуванні своїх знань і навичок у сфері діяльності.

Міжнародна компанія ABM Cloud надає широку лінійку якісних інноваційних продуктів з управління всім ланцюжком поставок: управління запасами, складом, магазинами, транспортом, лояльністю і грошовими потоками.

Давайте розглянемо один з найбільш зручних і технологічних продуктів на ринку логістики, транспортно-логістичну програму – ABM Rinkai. А саме відповімо на запитання: «5 причин, чому необхідно впроваджувати систему управління транспортом?»

Бути на «гребені хвилі» в сучасному інформаційному столітті

Не секрет, що кожна компанія хоче відповідати вимогам сучасного світу і навіть не просто відповідати, а й задавати темп у своїй сфері, бути лідером на ринку. Для цього необхідно мати в наявності інструмент (програмне забезпечення транспортної логістики), який є основною платформою для подальшого розвитку. А ось вектор розвитку, та мета, яку переслідує компанія, визначає функціонал програмного продукту та ефективність його використання.

Автоматичне планування маршрутів

Кожен клієнт має унікальні параментри, які потрібно враховувати під час планування. Це географічні координати, часові вікна, розмір замовлення (як вагогабаритні параметри, так і кількість товару) і тд. В залежності від дня тижня ці дані можуть змінюватись. Наприклад, розмір замовлення впливає на час вивантаження на точці. Більше замовлення – більше часу на доставку. Погодьтесь, врахувати всі ці змінні при побудові маршруту логістом або нереально, або займає дуже багато часу.  

Використання логістичної програми спрощує цей процес. Ви просто завантажуєте всі необхідні параметри в систему, і вона самостійно здійснює процес маршрутизації. Як результат – мінімум часу на планування і підбір найоптимальнішого варіанту доставки продукції з поточним набором даних.

Контроль виконання маршрутів

Логістичні програми для складання маршрутів дають можливість отримувати якісну інтеграцію з GPS провайдером, яка надає можливість побачити фактичні дані: порядок проїзду автомобіля згідно з планом, кілометраж, час біля клієнта, приїзд до клієнта (вчасно, до початку або після закінчення часового вікна, невідвідана точка). Для зручного і швидкого аналізу, є наявність таблиці цих параметрів з максимальними порушеннями. Також можливість побачити план-факт на фізичній карті (картографія OSM).

Звітність

На підставі статистичної інформації є можливість формувати різні звіти за необхідні періоди в програмі для логістики транспорту: перепробіг, виїзд зі складу, час у клієнта, рентабельність точки доставки, географія доставки продукції, розмір часових вікон, запізнення до клієнтів, розмір замовлень від клієнтів, вартість продукції в розрізі клієнта, витрати на доставку продукції, можливість розрахувати оптимальну швидкість вивантаження для кожного клієнта і т.д.

Консалтинг

Досвід впровадження понад 100 проєктів. Сфери діяльності: інтернет магазини, хлібна, молочна, м’ясна продукція, алкогольна та безалкогольна, непродовольчі продукти тощо. Ринки Європи, України, Азербайджану, Казахстану, Грузії. Після передпроектного дослідження (аналіз бізнес-процесу Замовника), складається графік необхідних робіт для впровадження системи. Робота на результат і підтримка клієнта після впровадження.

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!