Головна
Блог
Автоматизація дитячих магазинів

Автоматизація дитячих магазинів

Дитячий магазин – це і іграшки, і одяг, і взуття, і канцтовари, і дитяча косметика, і засоби гігієни, і великогабаритний товар, і техніка – в жодному іншому магазині немає такого широкого асортименту.

Автоматизація магазинів дитячих товарів

При автоматизації магазинів з продажу іграшок, одягу для дітей важливо враховувати всі особливості обліку дитячих товарів і мати можливість керувати магазинами в режимі реального часу.

Магазини дитячих товарів відрізняються інтенсивністю товарообігу, кількістю переміщень, пересортиць, обмінів і повернень товару – важливо відстежувати рух кожної товарної позиції від приходу до продажу.

Також необхідно контролювати персонал, щоб на черговій інвентаризації не виявити нестач, пов’язаних зі зловживанням персоналом.

Важливими конкурентними перевагами магазину з продажу дитячих товарів, а також засобами, що сприяють залученню і переводу покупців в статус постійних, стають ведення бази, організація акцій, знижок, можливість накопичення бонусів, аналіз покупок і середнього чеку.

Власнику дитячого магазину важливо розуміти який прибуток приніс магазин за певний період, зручність управління взаєморозрахунками з постачальниками, заявками на закупівлю товару, розрахунку заробітних плат і складання графіків роботи співробітників.автоматизація дитячих магазинів - ABM Retail

Система управління магазином ABM Retail для автоматизації магазинів дитячих товарів дозволяє не тільки вести точний кількісний і сумовий облік товарів і грошей, але й підвищити продажі і прибутковість магазину, вести повний контроль торгівлі за допомогою Інтернету, перебуваючи у будь-якій точці світу, виключити шахрайство і крадіжки, розуміти прибутковість і рентабельність кожної торгової точки.

[button type=”link” size=”lg” label=”Детальніше про систему ABM Retail” link=”http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/”]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!