Головна
Блог
Автоматизація магазинів побутової, комп’ютерної техніки та електроніки

Автоматизація магазинів побутової, комп’ютерної техніки та електроніки

Магазини з продажу побутової та комп’ютерної техніки, електроніки, засобів зв’язку відрізняються високою динамікою і специфікою. Особливістю є висока швидкість виходу нових гаджетів (мобільні телефони, смартфони, планшети, ноутбуки, нетбуки, комп’ютери). А для магазинів побутової техніки дуже важливо мати грамотно побудовану систему сервісного обслуговування (доставка, установка, облік товарів що ремонтуються).

Автоматизація магазинів побутової, комп’ютерної техніки та електроніки

Автоматизація таких магазинів – необхідність, яка сприяє скороченню впливу людського фактора, спрощує процеси контролю і управління бізнесом, дозволяє підтримувати повноту і стабільність асортименту, знижувати кількість низьколіквідних товарів, підвищувати оборот товару.

Будь-якому керівнику важливо оперативно отримувати інформацію про роботу магазину для збільшення рентабельності торгових точок, формувати аналітичні звіти по роботі магазину і торгової мережі, планувати і аналізувати рекламні акції і розпродажі, оптимізувати асортимент і товарні запаси в магазинах і на складах.

Програмні продукти для автоматизації магазинів комп’ютерної та побутової техніки і електроніки повинні вміти вивантажувати дані в систему бухгалтерського обліку, проводити процес зняття залишків, допомагати в організації інвентаризацій, автоматизувати створення / відстеження / відвантаження товару, допомагати в контролі приймання / розміщення / збірки / відвантаження товарів, реалізовувати різноманітні технології програми лояльності (пільги, знижки, дисконти та ін.), підвищенні якості роботи касирів при обслуговуванні покупців.

Важливо знайти «свою» облікову систему для автоматизації торгівлі побутовою та комп’ютерною технікою та електронікою для ведення оперативного, управлінського, бухгалтерського і податкового обліку одного магазину або єдину систему для мережі магазинів.

Системний інтегратор в рамках проекту автоматизації пропонує допомогу у впровадженні та налагодженні облікової системи / програми автоматизації, здійснює необхідні під специфіку доопрацювання, встановлює і налаштовує торгове обладнання, в рамках автоматизації магазину побутової та комп’ютерної техніки і електроніки проводить навчання персоналу.автоматизація магазинів техніки - ABM Retail

Система управління магазином ABM Retail для автоматизації магазинів побутової техніки дозволяє не тільки вести точний облік товарів і грошей, але і підвищити продажі і прибутковість магазину, вести повний контроль торгівлі, розуміти прибутковість і рентабельність кожної торгової точки.

[button type=”link” size=”lg” label=”Детальніше про систему ABM Retail” link=”http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/”]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!