Головна
Блог
Автоматизація обліку магазину, програма обліку

Автоматизація обліку магазину, програма обліку

Усвідомлення проблем автоматизації обліку магазину, пошуки програми обліку починаються, коли магазин вже відкритий, а товари знаходяться на полицях. Але дуже важливо мати можливість вести облік однакових товарів від різних постачальників, які приходять за накладними під різними найменуваннями. Та не плутатися в обліку товару, який закуповується в упаковках і комплектах, а продаються поштучно. Швидко проводити переоблік дрібного товару. Уникати плутанини при здачі зміни і звірці залишків.

Автоматизувати облік товарів магазину в програмі обліку можна за назвою товару, виробнику, кольору, матеріалу, артикулу, прикріплювати фотографію товару.

Маркування товарів штрих-кодами допоможе швидко і зручно оприбутковувати товар і відправляти на цінник необхідні характеристики товару. Наявність товару, які продаються поштучно або в упаковці, несе за собою неминучу плутанину при обліку та перерахунку товару. Дрібні товари етикуются поштучно або на чергову упаковку. Відкриту упаковку програма обліку списує а залишки товарів з комплекту приходує поштучно.

Переоблік товару в магазині зазвичай болюча тема, займає багато часу і зводиться до зіставлення суми залишків і суми продажів, кількісний облік – непосильне завдання. Але така схема може приховувати за собою спекуляції персоналу. Рекомендується проводити інвентаризацію поетапно, без закриття магазину.

А найголовніше в автоматизації обліку товарів магазину і впровадженні програми обліку магазину – відхід від ручної роботи, можливість ведення чіткого прозорого обліку товарів, контролювати і оперативно управляти магазином.

Програма обліку – це не складно, ваші продавці осилять її.

Автоматизація обліку магазину – інвестиції в свій власний бізнес і вивільнення часу і грошей для розвитку.

Досить вести облік в декількох програмах або зошитах – направте наполегливість і енергію в конструктивне русло! Не знаєте, як це зробити? Телефонуйте: (044) 207-39-55!

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!