Головна
Блог
Автоматизація роздрібної торгівлі магазинів Продукти 24 за допомогою системи управління ABM Retail

Автоматизація роздрібної торгівлі магазинів Продукти 24 за допомогою системи управління ABM Retail

Для автоматизації роздрібної торгівлі магазинів Продукти 24 (Прод-ЛТВ) обрана й впроваджена система управління ABM Retail..

Автоматизовані більш 3000 активних SKU товарного асортименту. У найкоротші терміни підключено і налаштовано торгівельне обладнання, каси, ваги, проведено навчання персоналу – магазин почав продавати через 2 тижні!

Для прискореного оперативного наповнення довідника номенклатури (більш ніж у 5 разів!) розроблено механізм автоматичного заповнення карток товару з універсального товарного класифікатора – при скануванні штрих-коду товару картка номенклатури з’являється в базі повністю заповненою.

У системі управління магазинами для автоматизації роздрібної торгівлі ABM Retail реалізована робота з бонусними, дисконтними програмами, акціями, сертифікатами. А також автоматичне замовлення товарів для оптимізації товарних запасів. Налаштована інтеграція з ERP.

За допомогою програми для смартфона ABM MAN-аналітика власник магазинів з будь-якої точки світу в будь-який момент може переглядати основні показники операційної діяльності компанії.

Система управління ABM Retail розроблена для автоматизації магазинів роздрібної торгівлі, мережевих магазинів. Система ABM Retail проста, зручна, інтуїтивно зрозуміла і недорога. Дозволяє повністю автоматизувати облік у роздрібній і дрібнооптовій торгівлі.

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!