Головна
Блог
Автоматизація торгівлі алкогольною продукцією

Автоматизація торгівлі алкогольною продукцією

Продажі алкоголю на ринку України регулюються мінімальними оптово-відпускними та роздрібними цінами, потребують наявність ліцензії, зареєстрованого касового апарату, фіскального реєстратору.
Для комплексної автоматизації магазинів, які торгують алкоголем, важливий комплексний підхід для організації управлінського та регламентованого обліку і планування.

Комплексна автоматизація торгівлі алкогольною продукцією

Важливо вести облік додаткових властивостей – ємності, міцність, коректно розраховувати індикативні ціни для кожного виду алкоголю, вести облік продажів товарів з однаковим найменуванням та штрих-кодами від різних постачальників, різного року виробництва і різною ціною, встановлювати і блокувати знижки на конкретного постачальника і товар.

Необхідно швидко проводити оприбуткування товару, щоб він оперативно був доступний для продажів. А також надавати відстрочку платежів за накладною і фактом реалізації.

Для кращої візуалізації полиць з алкоголем і розуміння виручки з метра квадратного рекомендована автоматизація мерчендайзингу.

Жоден магазин не обійдеться без управління аналітичними даними з продажу і вивантаження даних в систему бухгалтерського обліку.автоматизація магазинів алкогольної продукції - ABM Retail

В системі ABM Retail є можливості автоматизації магазинів, які торгують алкоголем.
Використовуючи хмарну систему для комплексної автоматизації магазинів алкогольної продукції ABM Retail, підключаючись з будь-якої точки світу, можна оперативно управляти своїми магазинами і приймати управлінські рішення, грунтуючись на прозорих даних.

[button type=”link” size=”lg” label=”Детальніше про систему ABM Retail” link=”http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/”]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!