Головна
Блог
Автоматизація торгівлі: міф чи реальність?

Автоматизація торгівлі: міф чи реальність?

У сучасному динамічно мінливому світі дуже складно прожити без інформаційних та комп’ютерних технологій. Їхня присутність у різних галузях народного господарства та повсякденному житті дозволяє істотно підвищити ефективність діяльності, а також оперативно виконувати поставлені завдання. Не виняток тому – торгівля.  

Великі компанії на ринку роздрібної торгівлі, гіганти галузі та великі мережі невпинно шукають і застосовують інноваційні технологічні рішення для ефективного управління бізнесом.

Автоматизація магазину

чи іншої торгової точки підвищує рівень прибутку і істотно знижує складність ведення справ. Варто розуміти, що найменша помилка обов’язково призводить до невиправданих витрат і фінансових втрат.

Автоматизація торгівлі: основні нюанси і переваги

Автоматизація торгівлі

дозволяє уникнути всього цього і вести максимально точний і повний облік. Оцінити позитивні сторони подібної системи вже змогли не тільки рядові робітники, а й споживачі. До них слід віднести:

  • пропонована вдосконалена система обліку товарів стала абсолютно іншою
  • скорочення витрат, які раніше були пов’язані з оплатою праці і найманням найбільш підходящих співробітників
  • мінімізація участі людини в процесах – для цього використовується спеціальна програма, яка оперативно і максимально точно робить обмін даними між різними філіями одного магазину або торговими точками
  • істотна економія коштів і підвищена безпека
  • кожен співробітник має доступ до загальної бази даних і по суті є частиною цієї системи управління
  • функціональність, що дозволяє програмі виконувати одночасно кілька заходів або поставлених завдань: управління замовленнями, запасами, асортиментної лінією або відносинами з клієнтами і т.п.
  • продуктивність роботи. Автоматизація торгівлі дозволяє істотно скоротити час на обробку інформації без втрати якості і швидкості (в основному залежить від використовуваного ПЗ і створеної системи обліку)
  • доступна вартість (кожен керівник вибирає для себе складність і вартість пропонованої системи)
  • швидке впровадження та підтримка

Автоматизація торгівлі

в цілому або магазину дозволить оптимізувати бізнес-процеси компанії, мінімізувати фінансові втрати і правильно організувати трудовий процес. Кожен власник торговельної фірми може відшукати велику кількість доступних рішень, які є функціональними. Залишається прийняти правильне рішення і реорганізувати діяльність компанії. автоматизація торгівлі - ABM Retail

З системою для автоматизації магазинів ABM Retail ви зможете віддалено (за допомогою Інтернет) управляти, контролювати, вести облік, отримувати зручну аналітику

[button type=”link” size=”lg” label=”Детальніше про систему ABM Retail” link=”http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/”]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!