Дослідження від МІТ у сфері управління ланцюгами постачання
Массачусетський Технологічний Інститут (MIT) провів дослідження щодо ефективності управління ланцюгами постачання, порівнявши три методології. Перша методологія – MRP II – методологія витягування, друга – Kanban – виштовхування та третя – DDMRP. Вчені інституту провели ряд тестів та моделювання ситуацій, завдяки яким визначили сильні та слабкі сторони кожної моделі в управлінні ланцюгами постачання. За підсумками досліджень, вчені дійшли висновку, що методологія DDMRP – це найнадійніший та найефективніший інструмент в управлінні ланцюгами постачання, який дозволяє не тільки збільшити капіталізацію підприємства, зберігаючи при цьому гроші із запасів, але й покращити показники клієнтського сервісу, знизивши терміни виготовлення замовлень клієнтів (lead time).
Дослідження потенційної додаткової вартості DDMRP при плануванні в умовах невизначеності, і при обмеженій пропускній здатності
Великий дослідницький проект, проведений у Массачусетському технологічному інституті (MIT), «вивчав, як Demand Driven MRP (DDMRP), працює серед обмеженої пропускної спроможності. Використовуючи якісний та кількісний аналіз, дослідження доводить, що DDMRP підвищує рівень обслуговування та знижує як рівні запасів, так і терміни виконання замовлення клієнтів. Фінансовий вплив цих результатів у поєднанні з конкурентною перевагою, що отримується від покращеного сервісу, дає DDMRP потенціал для зміни всієї галузі планування ланцюжка поставок».
Управління матеріальними потоками без прогнозування: від MRP до Demand Driven MRP
Дослідження рівня PhD 2018 робить дуже переконливий аргумент на користь DDMRP. У цій статті група з Університету Мондрагона, до якої входять Алайц Кортабаррія Ігартуа, Унаї Апаоласа Перес де Елате, Айтор Лізарральде Айастуї та Ітхасо Аморрорту, проаналізували результати діяльності трьох компаній після переходу від MRP до DDMRP та вплив цього процесу на конкурент. Дослідження опубліковано в журналі промислової інженерії та управління.
Executive Summary
Translate
Full Report
Перевірка обіцянок Demand Driven MRP: підхід до моделювання дискретних подій
У грудні 2016 року Ромен Мікло представив першу європейську дисертацію про DDMRP перед престижним комітетом, у якому взяли участь Керол Птак (Demand Driven Institute), Стівен Мельник (Університет штату Мічиган), П’єр Батіст (Політехнічний університет Монреаля) та Патрік Бурлат (Wi). SAS). Відео доступне на YouTube з англійськими субтитрами. Уся дисертація доступна тут.
Суть методології та робочі алгоритми, які допомагають в управлінні матеріальними запасами, закладені в одному з рішень компанії ABM Cloud. Замовте презентацію програмного рішення INTUIFLOW у наших фахівців, щоб дізнатися про можливість застосування методології DDMRP у вас на виробництві чи дистрибуції.