Головна
Блог
Епікур: трансформація логістики, новітні технології та підходи

Епікур: трансформація логістики, новітні технології та підходи

На щорічній конференції Digital Logistic Forum 2023 команда продукту ABM Rinkai TMS разом з клієнтом – Володимир-Волинською птахофабрикою, представила свій досвід впровадження TMS і поділилась позитивними результатами впровадження.

Переваги від впровадження TMS

У виступі Олександра Ширяєва, CEO ABM Rinkai TMS, разом з директором з логістики Епікур – Володимиром Дудіним та директором IT Андрієм Марченко було висвітлено деякі ключові аспекти впровадження TMS та його вплив на компанію. Основні питання, що були обговорені, включали:

1.Розширені можливості TMS

TMS не обмежується лише побудовою маршрутів. Система може бути використана для удосконалення процесів у всій компанії.

2. Впровадження системи і новий продукт

Володимир-Волинська птахофабрика змогла вийти з новим продуктом на національні мережі завдяки впровадженню TMS. Система допомогла компанії з розрахунку маршрутів і вирішенні ряду логістичних обмежень.

3. Інтеграція TMS

Андрій Марченко, директор IT описав процес інтеграції TMS та додав, що впровадження принесло додаткові бенефіти, а саме, можливість побудови аналітики 360.

Схема інтеграції TMS

Схема інтеграції TMS

4. Зниження витрат

Впровадження TMS дозволило Володимир-Волинській птахофабриці скоротити витрати на логістику на 12% навіть з урахуванням витрат на систему.

5. Додаткові бенефіти від впровадження TMS

Компанія отримала ряд додаткових переваг від використання системи, таких як аналітика 360, яка стала можливою завдяки впровадженню TMS.

Форма звітності побудована в компанії Епікур

Форма звітності побудована в компанії Епікур

Customer Success

Впровадити TMS систему далеко не кінець процесу оптимізації логістики. З часом системи можуть “деградувати”. Саме тому команда Rinkai надає сервіс Customer Success. Щомісяця неупереджена команда проводить аудит маршрутів та прописує рекомендації щодо покращення.

На прикладі Володимир-Волинської птахофабрики можна бачити результати від роботи з командою Customer Success.

Порівняння результатів аудиту

Порівняння результатів аудиту

Результати впровадження TMS

Впровадження TMS у Володимир-Волинській птахофабриці призвело до покращення процесів логістики, зменшення витрат і отримання додаткових бонусів, таких як поліпшення рівня обслуговування та збільшення ефективності роботи логістів. Також, відбулись значні покращення у контролі якості процесу маршрутизації, а також зниження впливу людського фактору та помилок у плануванні.

TMS система дала можливість компанії здійснювати оперативний аудит та контролювати показники роботи процесів і співробітників. В результаті було досягнуто скорочення витрат на 12%, відхилення від планового пробігу на рівні менше 2% та своєчасну доставку на рівні 98,6%.

У подальших планах компанії – прогнозування маржинальності при заході в нову мережу, економія складських площ на кросс-доках та оптимізація завантаження міжфіліальних машин. Також планується централізована маршрутизація планування доставки по всій території України.

Впровадження TMS у Володимир-Волинській птахофабриці є прикладом успішного використання системи для оптимізації логістичних процесів та досягнення значних покращень у рівні обслуговування, витрат та ефективності роботи.

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!