Головна
Блог
Хмарний сервіс для роздрібного магазину ABM Retail

Хмарний сервіс для роздрібного магазину ABM Retail

Хмарний сервіс для роздрібного магазину, розроблений спеціально для ведення прозорого обліку та організації ефективної роботи торгової точки власниками. Без покупки програмного забезпечення і довгого процесу впровадження – магазин продає вже через 2 тижні, а торговий персонал не потрібно довго навчати!

«Бізнес йде в хмари» і програми надаються у вигляді онлайн сервісу з орендною платою замість традиційної «коробки». Не виняток і роздрібні магазини – формула автоматизації магазина досить проста: «каса на планшеті, сервер в хмарі».

Підключаючись за допомогою Інтернет з будь-якої точки світу, є можливість управління асортиментом і цінами, обслуговування повернень, підключення онлайн ТСД, управління маркетинговою політикою і легкої побудови аналітичної звітності.

Завдяки хмарності сервісу для роздрібного магазину ABM Retail, до ноутбука досить підключити сканер штрих-кодів, фіскальний реєстратор – і робоче місце касира готове, а значить є значна економія на POS-системі.

В силу архітектури хмарного сервісу в єдину мережу можна об’єднати всі дані і не виходячи з дому, в режимі реального часу контролювати динаміку продажів, залишки товару в магазині або мережі магазинів, замовлення постачальнику.

Організовувати і обслуговувати роботу сервера в магазині або офісі – дорого і небезпечно. Хмарний сервіс для роздробу ABM Retail – як «клієнт-банк», конфіденційний, надійно захищений і власник магазину може не переживати за збереження даних.Хмарний сервіс для роздрібного магазину - ABM Retail

Створити торгову точку і керувати нею за допомогою хмарного сервісу для роздрібного магазину ABM Retail можна зателефонувавши за номером (044) 207-39-55 та отримавши інформацію на сайті .

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!