Головна
Блог
Хмарний сервіс обліку та автоматизація невеликого роздробу

Хмарний сервіс обліку та автоматизація невеликого роздробу

Автоматизація торгового кіоску / автоматизація торгового павільйону / автоматизація кіоску хлібобулочних виробів / автоматизація газетного кіоску / автоматизація квіткового кіоску.

Власник невеликого торгового кіоску вирішує самостійно левову частку управлінських завдань, а без урахування і автоматизації будь-яка помилка може стати критичною. Без сервісу обліку та автоматизації невеликого роздробу неможливо отримувати оперативні аналітичні дані для підвищення ефективності та збереження конкурентноспроможності.

Найчастіше власник невеликого торгового підприємства вважає, що автоматизація магазину – це дуже дорого. Цілком доступно виходить якщо порахувати щоденну втрату прибутку за рахунок крадіжок персоналу, за рахунок відсутності асортименту що потребує покупець, за рахунок незадоволених покупців.

Адже будь-який власник бізнесу прагне отримувати прибуток, який приносять покупці, а значить просто необхідно знати скільки покупців в день приходить в ваш магазин, які товари купуються найкраще і в який саме час, в якому порядку відбуваються розрахунки з постачальниками і так далі.

Зазвичай сервіс обліку та автоматизація невеликого роздробу окупається протягом 4-5 місяців, причому це саме грошова окупність без оптимізації процесів управління – ці ефекти власник отримує і відчуває відразу.

Хмарний сервіс обліку та автоматизація невеликого роздробу ABM Retail дозволяє власнику управляти торговельними точками, перебуваючи в будь-якій точці світу за допомогою Інтернет. А також дозволяє уникнути неврахованих продажів, уникнути пересортиць, контролювати залишки і планувати поставки, виключити зловживання торговельного персоналу, підвищити рівень сервісу обслуговування покупців.

Автоматизація торгового кіоску / автоматизація торгового павільйону / автоматизація кіоску хлібобулочних виробів / автоматизація газетного кіоску / автоматизація квіткового кіоску за допомогою хмарного сервісу обліку ABM Retail повністю задовольняє вимогам невеликого роздробу, дозволяє бути завжди обізнаними про стан справ і приймати оперативні управлінські рішення.

Вас цікавить функціонал швидкої зміни цін, своєчасного приймання товарів, облік залишків і багато іншого? – Замовте демонстрацію ABM Retail за телефоном +380 (44) 207-39-55.[button type=”info” size=”lg” label=”Заказать демонстрацию ABM Retail” modal=”1033″]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!