Головна
Блог
IT-врожай: як ABM Finance автоматизовує AGRO

IT-врожай: як ABM Finance автоматизовує AGRO

Про компанію

Компанія AGRAIN, була створена у березні 2021 року та фактично стала першим гравцем на ринку агротехнологічного full-service, реалізуючи нову аграрну філософію.

Цей підхід заснований на потребі у інтелектуального сервісі, адже земля й техніка у аграріїв є, дистрибуція налагоджена, а ось сервісу немає. Як правило, власник підприємства не є технологом і йому потрібен той, хто зможе реалізувати сучасні агротехнології краще, ніж він сам. Компанія AGRAIN допомагає господарствам розробляти та впроваджувати ефективні технології у рослинництві, реалізуючи це планомірно, безболісно та оперативно.

Результати діяльності компанії:

 • 50000+ га землі у користуванні партнерів компанії;
 • на 20% збільшення показників ефективності при впровадженні технологій;
 • 100 аграріїв вже користуються послугами;
 • 10 професіоналів агрономів – технологів у команді, які працюють по всій Україні

ABM Finance – робимо agro-фінанси прозорими!

Agrejn-kartinka-1

Щосезону команда AGRAIN тестує інноваційні технології на демополігонах, постійно удосконалює найсучасніший захист рослин та агротехніку.  Системно використовує в роботі топові діджитал рішення та дрони. Фінансова система компанії не стала виключенням, що особливо потребує автоматизації та сучасних програмних рішень. 

Команда обрала партнерство з компанією ABM Finance, адже компанія надає комплексний FIN-IT підхід до автоматизації систем управління фінансами. 

Експерти ABM Finance починають з індивідуального аналізу та розробки методології для компанії, впроваджують необхідні блоки та надають подальші консультації.

Першочерговою задачею проекту було реалізувати модуль «Оренда паїв» згідно з вимогами стандарту 16 МСФЗ. Ця задача була вирішена у 2 етапи.

Проектування інструментів модулю «Оренда паїв»

В рамках даного етапу було проведено аналіз поточної інформаційної системи бухгалтерського обліку, вимоги аудиторів та розроблено ескізи майбутніх інструментів з описом всіх бухгалтерських проведень:

 • Графік платежів за договором оренди паю (дисконтований та номінальний)
 • Щомісячні нарахування за договорами оренди паїв
 • Індексація договорів оренди паїв
 • Припинення строку дії договорів оренди паїв
 • Закриття звітного періоду по договорах оренди паїв

Автоматизація модулю «Оренда паїв»

В рамках даного етапу було автоматизовано всі описані вище розроблені інструменти. Тепер під час реєстрації нових договорів у системі – вони вже відпрацьовують за новою методологією, що відповідає

стандарту 16 МСФЗ.

Окрім цього, сумісними силами було проведено ретроспективну роботу з існуючими договорами, а саме:

 1. Здійснено перерахунок близько 100 тис. договорів згідно нової концепції договірного обліку (раніше компанія вела агрегований облік)
 2. Виведено різниці та необхідні коригування у вигляді бухгалтерських проведень.  Коректність отриманих результатів впровадження була підтверджена аудиторами

Ефективність, результативність  та  гнучкість – ключові пріоритети в роботі нашої команди. Тому ми обираємо компанії з нашими цінностями для співпраці. Команда ABM Finance повністю відповідає їм та ми з радістю будемо разом автоматизовувати фінансову систему компанії надалі – команда AGRAIN 

Хочете бути на крок попереду від конкурентів та бачити фінансову ситуацію в компанії у реальному часі? Тоді замовляйте презентацію від наших експертів  та дізнайтесь як ви можете прискорити отримання фінансової звітності!

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!