Головна
Блог
Комплексна автоматизація і оснащення об’єктів торгівлі

Комплексна автоматизація і оснащення об’єктів торгівлі

ABM Cloud здійснює комплексну автоматизацію та оснащення об’єктів торгівлі будь-якого масштабу і формату – від гіпермаркету, супермаркету, міні-маркету до торговельної мережі за допомогою хмарної облікової системи ABM Retail.

Де ж та оптимальна та раціональна грань комплексної автоматизації та оснащення магазинів?

Адже комплексна автоматизація не обмежується тільки лише оснащенням місця касира, а включає в себе і оптимізацію асортименту, облік операційної діяльності і продажів. Також необхідно грамотно вибрати торгівельне обладнання.

За рахунок автоматизації обліку і контролю можна гарантувати підвищення швидкості роботи торгового персоналу, підвищення рівня обслуговування покупців, чіткого контролю товарних залишків та своєчасне поповнення асортименту, запобігання розкрадань персоналом. Також ви зможете віддалено контролювати торговий зал, аналізувати ефективність продажів і вашого бізнесу.

Незважаючи на очевидні переваги комплексної автоматизації магазину існує стереотип, що це шалено дорого і окупляться вкладення нескоро. Комплексна автоматизація магазину дозволяє підвищити оборотність, оптимізувати товарообіг, налагодити прозорий облік, а значить збільшити прибуток і окупитися вже за 4 місяці.

При комплексній автоматизації та оснащенні об’єктів торгівлі схеми організації бізнес-процесів забезпечують максимальну простоту і ефективність роботи. Для впровадження проекту використовується технологія віддаленого запуску магазинів, техпідтримка здійснюється віддалено по всій Україні, а хмарна облікова система працює з усім торговим і фіскальним обладнанням.

Чи плануєте комплексну автоматизацію магазину і хочете отримати консультацію? – Замовте демонстрацію хмарної облікової системи ABM Retail. Звоніть: (044) 207-39-55!

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!