Головна
Блог
Master Budget – готова модель бюджетування для бізнесу!

Master Budget – готова модель бюджетування для бізнесу!

Чи зустрічали ви ситуацію, коли плануєте капітальний ремонт фінансової системи бізнесу – а в результаті отримуєте постійні доробки, багато окремих систем та розчарування у партнерстві.  Це не дивно, адже фінансист та програміст розмовляють різними мовами та дивляться на автоматизацію фінансової системи з протилежних сторін. 

Унікальність ABM Finance – це поєднання 20-ти річного досвіду створення фінансової системи для будь-якого бізнесу, починаючи від побудови методології до вибору IT-продукту. Наші Fin-IT спеціалісти підходять до питання комплексно: починаючи від аналізу та створення фінансової архітектури компанії до впровадження програмного рішення.

Просте впровадження – легке бюджетування!

Завдяки зверненням та потребам українського бізнесу ми створили новий унікальний продукт:

Master Budget

– готову модель бюджетування для будь-якого бізнесу. 

Тепер ви можете просто, легко та швидко налаштувати фінансову систему компанії та масштабувати її в майбутньому! Ви отримуєте легкий старт з мінімальними вкладеннями, швидке впровадження та подальший експертний супровід та навчання.

Ryapolova-2

Татьяна Ряполова – провідний консультант компанії ABM Finance, яка впроваджує фінансові рішення вже більше 15 років прокоментувала новий програмний продукт:

«Часто власник бізнесу звертається до нас з проблемами недостовірної фінансової інформації. Він не контролює, що відбувається в компанії, фінансова звітність незрозуміла. Звіти показують прибуток, а грошей постійно не вистачає.  Не має централізованої системи, у кожного підрозділу свої файли та звітні системи. Весь цей хаос призводить до багатьох питань до фінансового директора, задача якого побудувати та автоматизувати фінансову систему компанії. Для цього необхідний інструмент та Excel давно вже не варіант. Завдяки Master Budget вже через 2-3 місяці ви використовуєте готову модель бюджетування та отримуєте результати».

Ви одержуєте:

  • єдину систему консолідації фінансів;
  • управління касовими розривами
  • наявність повної інформації у фінансових подіях
  • план-факт в онлайн-режимі
  • превентивний бюджетний контроль у реальному часі
  • стандартизовану звітність PL, CF, Balance з необхідними контрольними точками
  • прозорі та прогнозовані фінансові результати
  • скорочення витрат на техпідтримку та оновлення
  • європейські стандарти безпеки, резервне копіювання та збереження даних

Ми впевнені: що український бізнес повинен мати круті ІТ-сервіси! ABM Finance запрошує всіх бізнесменів на індивідуальну консультацію та демонстрацію Master Budget. Залиште свої контакти за електронною поштою sales@abmcloud.com та отримайте повну інформацію від наших спеціалістів.

Бюджетуйте легко, швидко та з задоволенням!

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!