Головна
Блог
Мережа зоомаркетів MasterZoo впроваджує систему управління складом

Мережа зоомаркетів MasterZoo впроваджує систему управління складом

Мережа зоомаркетів MasterZoo впроваджує систему управління складом

Впровадження системи управління складом (WMS) стає одним з ключових кроків для компаній, які прагнуть оптимізувати свої логістичні процеси. Це не лише підвищує ефективність роботи складу завдяки автоматизації, але й сприяє зростанню загальної продуктивності компанії, забезпечуючи високий рівень обслуговування клієнтів.

Про компанію

MasterZoo – найбільша мережа зоомаркетів в Україні, яка працює вже понад 15 років та об’єднує понад 190 магазинів. Асортимент компанії налічує більше 10 000 товарів різних брендів. Місія компанії полягає у тому, щоб дбати про фізичне здоров’я, зовнішній вигляд, комфорт та затишок домашніх тварин, а їх власникам дарувати ще більше емоцій від спілкування з улюбленцями.

Запуск системи управління складом

Минулого року компанія MasterZoo спільно з командою ABM WMS почала проєкт з автоматизації складу. Впровадження WMS системи дозволить компанії підвищити точність комплектації, зменшити час на обробку замовлень та мінімізувати помилки. Також, імплементація системи управління складом надасть змогу більш ефективно використовувати складську площу та знизити витрати на проведення складських операцій. Результатами та ефектами від впровадження системи згодом поділимось у наступних новинах, вже після завершення проєкту.

Вдячні MasterZoo за співпрацю та бажаємо відкривати нові можливості для розвитку бізнесу!

Бажаєте дізнатись більше про систему управління складом ABM WMS?

Зверніться до наших експертів!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!