Головна
Блог
Новинки INTUIFLOW 2023: ще більш ефективне управління виробництвом та дистрибуцією

Новинки INTUIFLOW 2023: ще більш ефективне управління виробництвом та дистрибуцією

Система з управління запасами INTUIFLOW за минулий рік сильно еволюціонувала. Тепер програма має не лише нову назву (попередня Replenishment+). Наразі це ціла екосистема для управління вашим ланцюгом постачання, включаючи закупівлі, роботу з запасами, стратегію, виробництво і дистрибуцію. З`явилось багато нових функцій та блоків.

У цій статті розглянемо детально 12 нових можливостей, пояснимо, що кожна з них означає і які переваги надає виробничому та дистрибуційному бізнесу.

 • Автозамовлення

АвтозамовленняВ компанії є товарні позиції, де автозамовленням не обійтись, необхідно втручання менеджера, наприклад: розібратись з затримкою від постачальника, ухвалити замовлення з відділом виробництва, або узгодити кількість для дистрибуційної мережі. Проте, на інші артикули ви можете налаштувати автоматичне затвердження замовлень за розкладом, тим самим збережете час працівника на важливіші завдання.

 • Система управління потоками виробництва

Найголовніша новинка в системі, на яку ми довго чекали. Тепер ви можете зробити мапу своїх виробничих потоків, визначити вузькі місця, синхронізувати, аналізувати та оптимізувати випуск продукції. Ви матимете можливість контролювати вчасне завантаження робочих центрів та кожної зміни, та будете бачити:

 1. Які замовлення йдуть в роботу?
 2. Наскільки це завантажує систему, скільки часу займає?
 3. Чи всі виробничі замовлення, на кожному з робочих центрів вчасно беруться в роботу і чи вчасно завершуються?

 

 • Планування матеріалів у дистрибуції

Планування матеріалів у дистрибуції

Планування матеріалів у дистрибуції

Система проаналізує та рівномірно розподілить доступний запас з вашого хабу на всі регіони/склади у мережі. INTUIFLOW візуалізує поповнення буферу запасу, а також підкаже скільки ще не вистачає для кожного складу.

 • Оптимізація завантаження

Оптимізація завантаження

Оптимізація завантаження

Функція буде корисною у випадках, коли треба урахувати особливі умови або обмеження щодо транспорту чи фінансів, і необхідно швидко відкорегувати велике замовлення, ще й коректно вирахувати першочергові позиції та врахувати мін партії. На допомогу прийдуть автоматизовані алгоритми INTUIFLOW, які з легкістю зведуть замовлення до вказаної вами кількості.

Наприклад: до 3х машин, 100 палет, 1 000 коробок, прорахувавши де необхідно зменшити, а де можна збільшити замовлення, в залежності від поставленого завдання.

 

 • Планування продажів та матеріалів

Планування продажів та операцій

Звіт планування продажів та операцій допоможе вам, якщо при розробці стратегії необхідно побудувати загальну модель поведінки за вашим прогнозом.

Графік покаже прогнозовану ситуацію: що буде з рівнем сервісу, аутофстоками, середнім запасом, якщо працювати за рекомендаціями системи.

 • Симуляція

Симуляція

Змінюєте постачальника або політику зберігання запасу для окремих позицій? Запустіть симуляцію з новими параметрами та оцініть всі плюси та мінуси ймовірних змін:

 1. Збільшення або зменшення рівня сервісу;
 2. Кількість днів в імовірному дефіциті;
 3. Середній запас за період та ін.

 

 • Альтернативний постачальник

Альтернативний постачальник

Альтернативний постачальник

Тепер менеджер може змінити свого основного постачальника (наприклад, китайського) на місцевого під час затвердження замовлення (з урахуванням собівартості, мін партії і тд), або розділити замовлення між декількома.

 • Тимчасові специфікації

Термін дії специфікації

В INTUIFLOW з`явилась можливість вказувати період дії для конкретної зв’зки. Наприклад, при зміні чи експериментах з рецептурою, (можливо тимчасовими) змінами постачальників, заміні деталей тощо. Також це може бути пробна партія, що автоматично зникне з програми у вказаний менеджером час.

Наприклад, ми випустимо 5 нових тестових партій пакетів або упаковок на місяць. По закінченню випробувального терміну повернемось до попередньої упаковки і зможемо зробити зріз та прийняти рішення, як відпрацював цей експеримент, чи варто його повторювати чи ні.

Ця функція дозволяє менеджерам не витрачати зайвий час на постійні відслідковування та зміни в системі (заміни старої інформації на нову), та не тримати всю інформацію в голові чи в окремих файлах.

 • Фантомні СКЮ

Фантомні СКЮ

Ваші маленькі фантомні помічники, номенклатура-привид. Це наприклад, такі витратні матеріали як скотч, картон, вода тощо. Те, що важко підрахувати, що використовується в мінімальних об’ємах, як “сантиметр скотчу”. Тепер в системі для таких СКЮ присвоюється статус фантомні, вони не підсвічуються в пріоритетах для менеджера та на них не формуються окремі замовлення. Але якщо фантомний СКЮ є напівфабрикатом, то через нього продовжує передаватись попит на сировину. Що в таких випадках є досить зручним інструментом.

 • Автоматичний розрахунок профілів буферу

Автоматичний розрахунок профілів буферу

Автоматичний розрахунок профілів буферу

Наші експерти виконують багато кропітких аналітичних завдань, і одне з таких – це створення стратегії планування запасів для кожної компанії, а якщо простіше, то це створення профілів буферів для клієнта, за якими будуть плануватись подальші поповнення запасів. Наразі в цьому вам допоможе система, з автоматичним розрахунком профілів. Для цього необхідно буде внести мінімальні дані, такі як історія споживання за певний період.

 • Термін придатності

Термін придатності

Термін придатності

Якщо потрібно контролювати, щоб партія з обмеженим терміном зберігання не залишилась на полиці, внесіть кількість і кінцеву дату, і система автоматично її врахує (відніме) до вказаної дати.

 • Комлексна аналітика

Розробники постійно оновлюють платформу INTUIFLOW та роблять її багатофункціональною, прозорою та інтуітивно зрозумілою. І один з таких кроків – заміна старих базових звітів на сучасні гнучкі графіки та таблиці, побудовані на основі системи Power BI, що підійдуть для будь-яких запитів ваших співробітників.

Тут можна знайти:

 1. Аналітику прогнозованих продажів;
 2. Графіки, що слідкують за поточним станом вашого запасу;
 3. Візуалізовану структуру специфікацій вашої продукції або мережі дистрибуції;
 4. Діаграму Ґанта;
 5. Графік буферу та багато інших

Аналітика

Аналітика

Аналітика

 

Щоб побачити всі можливості системи, замовте нижче безкоштовну презентацію. Наші менеджери готові відповісти на ваші питання, щоб ви могли зрозуміти, як система допоможе у вирішенні ваших поточних завдань.

[cta_1 btn=”Запросити презентацію системи INTUIFLOW” title=”Цікавить ефективне управління запасами виробництва та дистрибуції?”][/cta_1]

Дізнайтесь про 3 кроки для успішної автоматизації виробництва та/або дистрибуції


Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!