Головна
Блог
Партнерство ABM Cloud з міжнародною корпорацією IBM!

Партнерство ABM Cloud з міжнародною корпорацією IBM!

Ми робимо складне – простим, а незрозуміле – прозорим!

Історія команди ABM Finance розпочалася понад 25 років тому. За цей час запроваджено понад 200 проектів з бюджетування та управлінського обліку, проведено навчання для близько 2000 професіоналів. Ми надавали комплексний підхід для автоматизації фінансової системи будь-якого бізнесу завдяки поєднанню багаторічного досвіду експертів та сучасних IT-продуктів для ведення бізнесу.

Нові рішення – нові можливості для перемоги!

Війна спонукає український топ-менеджмент контролювати фінансову систему оперативно і для цього необхідні нові IT-технології цивілізованого світу. Але як обрати оптимальне рішення для фінансової системи своєї компанії?

Впроваджуючи сотні проектів для холдингів і відомих компаній в Україні, ми зрозуміли, що потрібне потужне IT-рішення для різного масштабу бізнесу з можливістю побудови будь-яких архітектур.

Після детального дослідження ми обрали найкраще рішення світового рівня –  IBM Planning Analytics (IBM Cognos TM1). 

Трішки історії про «блакитного гіганта» IBM

IBM (International Business Machines Corporation) – це міжнародна корпорація, одна з найбільших і найвпливовіших компаній в галузі інформаційних технологій. Відома своїми інноваційними технологічними рішеннями, програмним забезпеченням, комп’ютерами та інфраструктурою хмарних обчислень. 

Компанія відіграє ключову роль у розвитку різних сфер технологій, таких як штучний інтелект, аналітика даних та блокчейн. Має глобальний вплив і служить прикладом технологічного лідерства та постійного пошуку нових ідей і рішень у сфері інформаційних технологій.

IBM Planning Analytics дозволяє вам бути… Швидше та розумніше

IBM Planning Analytics дозволяє збирати, аналізувати та використовувати дані для прийняття обґрунтованих та своєчасних рішень. За його допомогою зручно прогнозувати та планувати фінансові результати, оптимізувати роботу компанії та оперативно реагувати на зміни ринкових умов.

У 2021 році компанія IBM отримала за цей програмний продукт нагороду Gartner Peer Insights Customers в номінації “Вибір клієнтів 2021”. Продукт нараховує більше 23 тисяч клієнтів у 135 країнах та біля 2 млн користувачів. Тепер він буде активно розвивати бізнес України, а ми допомагати цьому!


Борис Старинський Founder ABM Cloud та CEO ABM Finance прокоментував партнерство з корпорацією IBM:

“Українська економіка зараз бореться за існування, адже зазнає колосальних збитків від російської збройної агресії. Що робити бізнесу за таких часів? Ми маємо підтримувати Україну на економічному фронті! Тому бізнесам в Україні потрібно розвиватися! За 30 років у бізнесі я пережив біля 5 криз і кожну з них використовував для стрибків у розвитку, радикальних змін, виходу на нові ринки та нові рівні ефективності. Разом переможемо!”

 

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!