Головна
Блог
Програма для автоматизації магазинів ABM Retail

Програма для автоматизації магазинів ABM Retail

Недорогі програми для автоматизації магазинів існують, швидко і легко впроваджуються, дозволяють контролювати роботу Ваших магазинів, перебуваючи де завгодно. Все більша кількість власників вдаються до використання автоматизації магазинів, адже це зручно, недорого і дозволяє приймати управлінські рішення, грунтуючись на аналітичних даних.

Програма для автоматизації торгівлі та обліку магазину

Що ж найнеобхідніше в програмах для автоматизації обліку магазинів? – Можливість управління будь-якою кількістю магазинів, контролювати виручку і продажі в розрізі магазинів, вести контроль роботи з асортиментом, отримувати аналітику, зручний функціонал для інвентаризації та складських операцій, враховувати роботу з постачальниками, вивантажувати дані в систему бухгалтерського обліку.

Автоматизувавши магазини за допомогою облікової системи ABM Retail Ви зможете управляти як базовими операціями, такими як приймання і відпуск товарів, складські операції, планування закупівель, так і вибудовувати більш складні торгові бізнес-процеси, такі як ціноутворення, контроль фінансів.

Такі програми автоматизації підходять для магазинів будь-якої галузі, так як враховують всю специфіку бізнес-процесів – для магазинів продуктів харчування, DIY і drogerie магазинів, для магазинів побутової хімії, магазинів квітів, спорттоварів, парфумерії та косметики, дитячих магазинів. А також для магазинів різних форматів – від одиночних до середньої мережі роздрібних магазинів.
Облікові програми для автоматизації магазинів, такі як ABM Retail, використовують в повсякденній роботі прогресивні компанії, зосередивши свої зусилля не на паперовій технології обліку, а спрямувавши зусилля на рівень обслуговування та лояльності покупців, підвищуючи прибутковість торгових точок. Про це свідчать відгуки наших клієнтів – Управління магазинами мережі дискаунтерів Пчелка-маркет (Київ) за допомогою хмарної системи управління магазинами ABM Retail.програма для автоматизації магазинів - ABM Retail

Використання хмарної програми автоматизації магазинів ABM Retail дозволяє вести централізоване управління, підвищувати продуктивність і випереджати конкурентів.

[button type=”link” size=”lg” label=”Дізнатися докладніше про програму для автоматизації магазинів ABM Retail” link=”http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/”]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!