Головна
Блог
Програма для роздрібної торгівлі ABM Retail

Програма для роздрібної торгівлі ABM Retail

Правильно обрана програма для роздрібної торгівлі – найбільш дієвий спосіб підвищення ефективності роботи магазину, зниження витрат і збільшення прибутку торгової точки.

Програма для роздрібної торгівлі

Програма для роздрібної торгівлі ABM Retail є основою прозорості та зручності ведення обліку магазину або будь-якій торговельній точки (навіть на ринку), для кількісного і сумового обліку. Для обліку як штучного, так і вагового товару, операцій приймання, повернення, продажу, повернення, списання товару, переобліку, операцій з грошима (виручка, переоцінка, списання), обліку розрахунку з покупцями, обліку постачальників, покупців, обов’язкових платежів.

Без необхідності тривалого навчання торгового персоналу.

Програма для роздрібної торгівлі – зручний інструмент для оперативного отримання достовірної інформації, але слід враховувати, що сама програма облік не веде і управлінських рішень не приймає.

ABM Retail – повнофункціональна, доступна програма для роздрібної торгівлі, що забезпечує широкі можливості і стабільність роботи, з доступною вартістю оренди. Проста і зручна програма для обліку товару і продажів в магазині, не перевантажена складними функціями.

Власник магазину отримує ефективну систему для виключення зловживань співробітників, звіти по касі, нескладний інтерфейс, оперативну технічну підтримку.програма для роздрібної торгівлі - ABM Retail

Ви можете дізнатися, як організувати ретельний і автоматизований контроль роздрібної торгівлі за допомогою програми ABM Retail.

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!