Головна
Блог
Програма для складання маршрутів доставки

Програма для складання маршрутів доставки

Програма для складання маршрутів доставки

Логістичні програми для складання маршрутів доставки спрощують роботу логіста при цьому підвищує її ефективність і приносить істотні економічні ефекти бізнесу. Складання логістичних маршрутів займає до 80% робочого часу менеджера по логістиці, але якість вручну складених маршрутів залишає бажати кращого. Програма для складання маршрутів доставки ABM Rinkai TMS істотно економить час на планування (у 10 разів швидше!), підвищує якість планування і на 20-25% скорочує транспортні витрати за рахунок оптимально спланованих маршрутів. Критерієм оптимальності є вартість доставки усіх замовлень.

Переваги програми для складання маршрутів ABM Rinkai TMS і 10 причин, щоб почати її використовувати

1. Складання маршрутів доставки для вантажного транспорту (власного або найманого), торгових представників і кур’єрів

Систему можна використати для планування будь-яких кільцевих маршрутів з урахуванням їх специфіки і обмежень.

2. Ефективне завантаження транспорту і планування роботи складу

Транспорт автоматично підбирається, орієнтуючись на найбільшу економічну доцільність. Робота складу планується враховуючи його можливості і може бути оптимізована за рахунок якісного планування.

3. Складання маршрутів з урахуванням усіх обмежень і витрат, в одному алгоритмі

У алгоритмі програми для складання маршрутів ABM Rinkai TMS враховуються різні обмеження: кілометраж, час, ваго-габаритні параметри, доступність, швидкісний чинник, сумісність і інші варіанти обмежень і витрат.

4. Різнопланова аналітика

Он-лайн план-факт з інформацією по усіх відхиленнях, аналітика по замовленнях, аналіз економічної доцільності, аналітика «що-якщо» та інше.

5. Безкоштовний застосунок під Android та IOS

Застосунок для мобільних телефонів, який дозволяє отримувати маршрутні листи, включати навігацію по маршруту і забезпечує зворотний зв’язок. Також додаток виконує роль трекера.

6. Автоматична відправка повідомлень клієнтам

Програма для складання маршруту по адресах ABM Rinkai TMS дозволяє прямо з системи відправляти email або sms на вказані контакти клієнтів з інформацією про запланований час прибуття до них.

7. Самостійне редагування карт

Складання маршруту по точках доставки з використанням відкритих карт OpenStreetMap дає можливість додавати і змінювати об’єкти на карті, швидкість і доступність доріг, перекривати деякі дороги і інше. Для прискорення додавання клієнтів без гео-координат існує функція автоматичного гео-кодування.

8. Заощадження часу логістів

Скорочення часу на планування до 5 хвилин і підвищення якості контролю за виконанням планів. Можливість редагування початкових даних і побудованих маршрутів при необхідності. Також можна автоматично перерозподілити замовлення у разі поломок транспорту.

9. Інтеграція з обліковими і трекінговыми системами

Система легко інтегрується для автоматичного обміну даними з використовуваними системами.

10. Система самоокуповується і приносить прибуток з першого ж дня

Купувати систему не потрібно, доступ забезпечується через Інтернет.

Вибір логістичної програми для складання маршрутів – питання стратегічне. Запрошуємо директорів по логістиці і керівників транспортних підрозділів дізнатися, які ефекти вашої компанії принесе хмарний сервіс ABM Rinkai TMS.

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!