Головна
Блог
Розроблено унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу

Розроблено унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу

Як часто власник магазину думає про ризик довіряти зберігання даних операційної діяльності магазину зовнішнім компаніям, що було б непогано спостерігати діяльність кожної торгової точки, перебуваючи де завгодно і через браузер, не платити шалені гроші за прості і зручні касові апарати, термінали збору даних.

[heading header_type=”h2″ header_align=”center”]Програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою[/heading][vc_column width=”1/1″]

У власника магазину, підприємця з’явилася можливість управління єдиним механізмом роботи з касовим апаратом без обмежень в їх кількості за допомогою унікального програмного забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу, розробленого експертами ABM Cloud. Програмне забезпечення автоматично програмує каси товарами, цінами, контролює оновлення цін, контролює отримання чеків.

Доступ до інформації та управління торговими процесами в торгових точках здійснюється через WEB-браузер, тобто в режимі реального часу, з будь-якого пристрою з доступом в Інтернет (смартфон, планшет, ноутбук, звичайний комп’ютер) можна управляти магазином!

Дана розробка може бути застосована в невеликих продуктових, сигаретних, газетних та ін. магазинах, кіосках, павільйонах, МАФах, ларьках, відділах магазинів, острівцях в ТЦ і ТРЦ, аптечних пунктах.

Портативна контрольно-касова точка виконує облік готівкового / безготівкового розрахунку з клієнтами під час продажів і видачі чека, поєднує в собі основні функції мобільних фіскальних розрахункових реєстраторів з великою швидкістю обробки інформації.

В результаті Ви отримуєте:

  • Найкращу невисоку ціну в Україні як на касовий апарат, так і на хмарну онлайн облікову систему.
  • Безпеку даних вашого бізнесу і повну свободу дій.
  • Програмний комплекс дозволяє через будь-який браузер управляти даними магазину, моніторити ситуацію, будувати аналітичні звіти.
  • Багатопотоковий обмін даними дозволяє одночасно обробляти будь-яку кількість транзакційних операцій.
  • Час обміну даними налаштовується онлайн в режимі реального часу самим користувачем системи.
  • До касового апарату можна підключити будь-яке додаткове торгове обладнання: сканер штрих-коду, ваги, клавіатуру, банківський термінал тощо.
  • Автоматичне надання знижки згідно заздалегідь запрограмованим типам дисконтних карт.

Дізнатися про сучасне унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу можна за телефоном +38 (044) 207-39-55!

[button type=”info” size=”lg” label=”Замовити демонстрацію ABM Retail” modal=”1235″]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!