Головна
Блог
Тур на виробництво Kormotech: як це було?

Тур на виробництво Kormotech: як це було?

Тур на виробництво Kormotech: як це було?

Ми раді повідомити про успішний літній тур на виробництво Kormotech, який відбувся 28 липня. Гості з українських виробничих та дистрибуційних компаній отримали унікальну можливість поглибитися у світ компанії Kormotech, що виробляє високоякісне харчування для котів і собак. Також гості обговорили нагальні проблеми в управлінні ланцюгом постачання та шляхи їх вирішення, в тому числі за допомогою системи Intuiflow. Захід пройшов продуктивно, а гості залишились під приємними враженнями.

Захід став невід’ємною частиною діджиталізації, дозволяючи гостям засвоїти нові ідеї. Учасники побачили на прикладі компанії Kormotech, як можна налагодити процеси, і тепер мають можливість перенести цей досвід у свої компанії, здійснити позитивні зміни та збільшити ефективність управління запасами.

Святослав Олійник, СЕО напрямку INTUIFLOW в ABM Cloud виступив під час туру з темою: “Автопілот в управлінні запасами: досягайте ефективності завдяки штучному інтелекту. Стратегія розвитку продукту Intuiflow”. Святослав розповів про важливість ефективного управління запасами в сучасному світі та високі вимоги, що стоять перед компаніями. Він охарактеризував стан ланцюга постачання сьогодні та презентував візію майбутнього, де автопілот стає необхідним помічником у досягненні високої ефективності. Присутні мали змогу переконатися в тому, що штучний інтелект дійсно здатний оптимізувати та прискорити процеси управління запасами, роблячи їх більш автоматичними та ефективними.

Також виступив Роман Дида, керівник виробництва в компанії Kormotech з темою: Стійкі та ефективні ланцюги постачань в умовах невизначеності. Як швидко відшукати економічну вигоду на виробництві?

Надзвичайно актуальна тема для сучасного бізнесу. Роман зумів пролити світло на виклики та непередбачувані обставини, що зустрічаються під час побудови стійких ланцюгів постачань. Він заохотив учасників не тільки сприймати виклики, а й впроваджувати зміни, що дозволяють стати більш прогресивними.

Ключова ідея доповіді Романа: на ланцюг постачання слід дивитись глобально і комплексно, від постачання сировини і комплектуючих до збуту готової продукції через дистриб’юторів. Ефективне виробництво на локальному рівні – не завжди означає ефективну вигоду всього ланцюга постачання.

Оптимальні запаси та зростання продажів готової продукції – ось що свідчить про ефективне виробництво, а не накопичення готової продукції на складах. І в цьому процесі важливу роль відіграє система Intuiflow, яка дозволяє дивитись на виробництво і на ланцюг постачання глобально.
Також учасники туру мали можливість почути виступ від керівниці служби зовнішніх комунікацій в Kormotech, Аліни Смишляк. Вона розповіла про історію становлення сімейного глобального бізнесу, який створює високоякісні продукти для чотирилапих та змінює культуру ставлення до тварин.
Аліна передала своє глибоке захоплення та пристрасть до місії компанії Kormotech, що спрямована на створення найкращого харчування для наших вірних друзів – котів та собак. Вона розповіла про важливі кроки та зусилля, які допомогли компанії стати глобальним лідером у своїй сфері.

Під час виступу, Аліна ділилася цінними історіями та прикладами успіху, а також змогла зблизити присутніх із цінностями та метою компанії, доводячи, що тварини мають велике значення в житті кожного з нас.

Ми раді бути організаторами такої події та знаємо, що ця зустріч стала прекрасним майданчиком для обміну думками та досвідом в управлінні запасами, а також відкрила нові ідеї для кожного учасника. Дякуємо всім, хто долучився до туру на виробництво Kormotech та поділився незабутніми моментами разом з нами. Бажаємо всім гостям натхнення та успіхів у розвитку вашого бізнесу!

Залишайтесь з нами, ми завжди раді поділитися цікавими новинами та важливими ініціативами!

Розвиток вашого бізнесу починається з INTUIFLOW

Безкоштовна демонстрація INTUIFLOW допоможе вам прояснити, яку користь ми можемо вам принести

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!