Головна
Блог
Впровадження WMS системи на складі компанії “Квітка”

Впровадження WMS системи на складі компанії “Квітка”

Впровадження WMS системи на складі компанії “Квітка”

У минулому році команда ABM Cloud реалізувала проєкт із впровадження WMS системи для української компанії “Квітка”.

Компанія “Квітка” протягом 20 років займається виробництвом і продажем електроінструментів, а також надає повний спектр послуг, включаючи ремонт і оренду обладнання. Завдяки професійній команді з більше, ніж 160 фахівців, “Квітка” є надійним партнером для понад 11000 постійних клієнтів.

Впровадження ABM WMS дозволило компанії оптимізувати складські процеси, підвищити продуктивність роботи персоналу та забезпечити більш ефективне управління складською логістикою. Впевнені, що імплементація WMS системи не лише спростить управління складськими запасами і потоками товарів, а й підвищить рівень сервісу, що надає компанія.

Ми в ABM Cloud пишаємось можливістю надавати високоякісні рішення, що сприяють розвитку та успіху наших партнерів. Вітаємо компанію “Квітка” з таким важливим кроком у їхньому розвитку та сподіваємось, що вже зовсім скоро поділимось результатами співпраці!

Хочете дізнатися більше про систему управління складом ABM WMS?

Зверніться до наших експертів за консультацією!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!