Головна
Блог
Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)

Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)

Автоматизований облік в магазині Каштан маркет компанії Євро Фуд Маркет (Київська область, смт Козин) за допомогою дружнього і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу хмарної системи ABM Retail. Користувачами виконуються всі базові процеси магазину.

Запуск магазину і навчання торгового персоналу проводилися віддалено за допомогою Skype та TeamViewer.[heading header_type=”h2″ header_align=”center”]Використовується наступний функціонал: [/heading][vc_column width=”1/1″]

  • приймання товару від постачальника,
  • оформлення повернень,
  • переміщення товару між магазинами і складами,
  • списання,
  • інвентаризація,
  • рух готівкових та безготівкових грошових коштів,
  • продаж товарів у роздріб.

Для операцій приймання, переміщення, інвентаризації використовується функціонал онлайн ТЗД.

Інтеграція з ERPБухгалтерія дозволяє відображати первинні документи в регламентованому обліку і суттєво економити час.

В даний момент проект переведений в стадію підтримки.

Автоматизувати облік магазину за допомогою хмарної системи управління ABM Retail. Дізнатися докладніше +380 (44) 207-39-55.[vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1630″ alt=”Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)”][vc_single_image image=”1632″ alt=”Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1631″ alt=”Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)”][vc_single_image image=”1633″ alt=”Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)”][button type=”info” size=”lg” label=”Замовити демонстрацію ABM Retail” modal=”1235″]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!