Головна
Блог
Автоматизація транспортної логістики

Автоматизація транспортної логістики

Автоматизація транспортної логістики

Автоматизація транспортної логістики та оптимізація логістики з ABM Rinkai TMS дають змогу істотно скоротити витрати: до 10% витрати на 1 км доставки, до 12% перепробіги, до 15% сукупні транспортні витрати. Програма для автоматизації транспортної логістики ABM Rinkai призначена для щоденного планування маршрутів, контролю виконання та аналізу ефективності транспорту.

Практично в будь-якому бізнесі присутня транспортна ланка, отже, скорочення витрат на її утримання цікавить менеджерів у будь-якій країні світу. Сучасні програми для автоматизації транспортної логістики не мають прив’язки до країни та місцезнаходження компанії, можуть використовуватися будь-якою компанією, у будь-якій точці земної кулі.

Опис програми автоматизації транспортної логістики

ABM Rinkai TMS – хмарне рішення для планування оптимальних маршрутів, що дає змогу значно знизити транспортні та часові витрати. Для використання Rinkai потрібен тільки доступ в Інтернет. Під час планування маршрутів система складає кілька варіантів маршрутів, з яких можна вибрати найбільш підходящий, виходячи з пріоритетів компанії (ціна, час, протяжність тощо).

Експерти ABM Cloud щомісяця проводять відкриті демо-покази системи. Наведемо деякі запитання учасників, щодо конкретних можливостей і функцій системи ABM Rinkai TMS.

Чи закладена в систему карта кожного регіону для планування маршрутів?

Так, у систему закладено два типи карт TomTom і OpenStreetMap. Наприклад, для країн Азії та Східної Європи краще використовуються карти OpenStreetMap, тому що вони більш деталізовані і дають можливість самостійно задавати свої мітки, дороги, закривати якісь частини території і т.д.

Програма розрахована на міжміські перевезення чи можливі розрахунки по місту?

Система не робить різниці між маршрутами всередині міста і за його межі. Головне, щоб маршрут, який оптимізується, починався і закінчувався в одній точці, тобто щоб автомобіль повертався туди, звідки розпочав маршрут, і тривав не більше 24 годин.

Чи можлива автоматизація логістики кур’єрської доставки?

Так, можна використовувати. Автоматизація логістики кур’єрської служби дає змогу спланувати маршрути і підтримувати на високому рівні клієнтський сервіс. Ба більше, якщо у вас є зобов’язання перед клієнтами щодо доставки точно в обумовлений час, то система спланує маршрути з урахуванням часових вікон доставок. Найбільші ефекти ви отримуватимете, якщо в маршруті понад 7-10 точок доставки, які потрібно спланувати оптимальним способом.

Чи можемо ми відстежувати в реальному часі знаходження транспортного засобу?

Так, можна. Через сервіс GPS або мобільний застосунок, який передає координати. У режимі реального часу можна бачити на карті плановий маршрут, відстежувати, який маршрут уже пройдено і де зараз перебуває автомобіль.

Чи може клієнт бачити через скільки прибуде машина з урахуванням GPS координат місцезнаходження ТЗ і плану маршруту?

Так, може. Це реалізовано через надсилання SMS-повідомлення або листа на ел.пошту клієнту. У повідомленні вказується час прибуття машини. Для окремих клієнтів (найбільш важливих або за іншим критерієм), ви можете налаштувати індивідуальний доступ до вашої бази (через логін/пароль), і клієнт зможе самостійно відстежувати прибуття автомобіля.

Якщо автомобіль затримується, чи є автоматичний механізм повідомлення логіста про збій замовлень?

Це можна відстежувати в онлайн режимі спостерігаючи за картою руху всіх автомобілів. Проблемні місця забарвляться в червоний колір.

Чи враховує програма знаки обмеження в’їзду вантажного транспорту?

Так, під кожен вид транспорту можна налаштувати свою карту доріг (легкові або вантажні авто, висота мостів тощо).

Чи можливий експорт в ERPдля автоматичного формування маршрутних листів?

Так, це можливо. Існують різні можливості інтеграції для експорту та імпорту даних, як безпосередньо з облікових, трекінгових та ін. систем, так і через файли обміну (завантаження/вивантаження даних).

Програму потрібно встановлювати на комп’ютер чи доступ можливий через інтернет-браузер?

Rinkai – це хмарне рішення, яке не потребує встановлення на комп’ютер. Вхід у систему здійснюється через веб-браузер із логіном/паролем із будь-якої точки, де є інтернет.

Хочете автоматизувати логістику у своїй компанії?

Замовте презентацію нижче та отримайте індивідуальну консультацію вже зараз.

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!