Головна
Блог
Автозамовлення товарів у постачальника

Автозамовлення товарів у постачальника

Автозамовлення товарів у постачальника

Автозамовлення

– складний процес, управління яким дозволяє вести облік умов поставок при великих кількостях найменувань товарів, поповнювати складські запаси.

Автоматичний розрахунок замовлення постачальнику (Автозамовлення)

Багато керівників магазинів приймають рішення – збільшити штат закупівельників, але це спричиняє і ризики – помилки внаслідок впливу людського фактору, збільшення витрат, велика ймовірність індивідуальних винагород.

За допомогою автозамовлення можна формувати замовлення в автоматичному режимі з мінімумом персоналу, більш точно прогнозувати зміну попиту на товарні позиції, скоротити час на формування замовлення за допомогою даних з облікової системи про витрати на транспорт, історії продажів, взаєморозрахунків з постачальниками (наприклад, процес створення замовлення в середньому займає до 5 хвилин), а також не замовляти зайвий товар і не заморожувати обігові гроші в запасах.

Залежно від характеру попиту на товари (продаються стабільно кожен день, продаються раз в 1,5 – 2 дні) використовуються різні алгоритми для методів прогнозування.

Для підвищення прибутковості роздрібної точки важливо розширювати асортимент товарів, автоматизація процесу замовлення дозволить витрачати набагато менше часу, ніж при ручному замовленні, і не втрачати актуальність замовлених позицій.

Для визначення правильного обсягу закуповуваного товару і рівномірного, постійного прийому товару використовується модель періодичних закупівель за середньостатистичними даними з продажу, а також нефіксований розклад поставок (тобто замовлення формується, якщо залишок товару менше, ніж потрібно на строк точки замовлення). У свою чергу точка замовлення більше або дорівнює часу поставки від розміщення замовлення до надходження його на склад.система автоматичного формування замовлень (автозамовлення) - ABM Retail

Як управляти закупівлями товарів для вивільнення оборотних коштів за допомогою системи управління ABM Retail – натисніть кнопку і заповніть контактну форму, щоб дізнатися.

[button type=”link” size=”lg” label=”Докладніше про систему ABM Retail” link=”/uk/abm-retail-ua/”]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!