Головна
Блог
Хмарна TMS система для управління транспортом

Хмарна TMS система для управління транспортом

Хмарна TMS система для управління транспортом

У наші дні темп розвитку технологій виріс настільки сильно, що безперервний пошук шляхів поліпшення систем для управління транспортом стали нормою. Світові тенденції показують, що найсучасніше програмне забезпечення TMS ґрунтується на хмарних обчисленнях, а хмарна система управління транспортом стає невід’ємним інструментом успішного бізнесу.

Це пояснюється доступністю та легкістю у використанні хмарних рішень, до того ж кількість необхідних капіталовкладень зведено до мінімуму. У результаті маємо практично негайне повернення інвестицій завдяки поліпшеному плануванню маршрутів і модернізованому управлінню системою логістики. Крім того, TMS рішення дають компаніям глибше і системніше розуміння їхнього ланцюга поставок, що дає змогу застосовувати кожне рішення в індивідуальному порядку.

Зрештою програмне забезпечення TMS дає організаціям пул докладної та цінної інформації, яка, якщо її ефективно застосувати до всіх етапів транспортування, може призвести до потужного бізнес-аналізу і збільшити фінансову та операційну ефективність. Безліч компаній, здається, розуміють це. Якщо поставити запитання, наскільки важливими є звіти про роботу перевізника для організації, три чверті з усіх скажуть, що це «важливо» або «надзвичайно важливо», але це, незважаючи на те, що в багатьох компаній навіть немає можливості надати такі звіти.

Чому ж компанії так зволікають із впровадженням управлінських програм транспортування, зважаючи на високий рівень розуміння їхньої цінності? Найбільша перешкода для більшості – відсутність технічних ресурсів і можливостей для підтримки системи на належному рівні. До того ж проблеми ланцюга поставок мають тенденцію посідати останні місця в списку пріоритетів у черзі на оптимізацію. Компанії часто припускають, що впровадження системи управління транспортною логістикою надзвичайно дороге і трудомістке. Однак на сьогоднішній день це безпідставне занепокоєння. Хмарність систем управління транспортною логістикою істотно полегшила процес впровадження та підтримки.

Хмарні рішення для ланцюга поставок, які присутні сьогодні на ринку, дають змогу компаніям:

  • Створювати надійну інформаційну базу й автоматизувати потік даних.
  • Забезпечити прозорість і безперервний контроль за відвантаженням і станом замовлення.
  • Усувати пасивний час перебування на складі.
  • Сприяти полегшенню комунікації між перевізниками та постачальниками.
  • Зберігати інформацію про адреси та місця розташування клієнтів, час роботи, час у клієнта, обмеження та контакти.
  • Використовувати широкий набір різних он-лайн звітів щодо замовлень, клієнтів і витрат для того, щоб логіст міг побачити додаткові можливості для економії.
  • Засновані на хмарних обчисленнях системи транспортного менеджменту дають компаніям сильніші економічні аргументи для впровадження. Це і швидка окупність, і мінімальні капіталовкладення, і ціна, яка набагато менша за принесену економію.
  • Впровадження системи управління транспортною логістикою вже через два тижні використання матиме позитивний вплив на основні процеси вашого ланцюга поставок.

Хмарна TMS система для автоматизації доставки

Якщо ваша компанія працює у сфері роздрібної торгівлі, дистрибуції, виробництва, електронної комерції або логістики третіх сторін, імовірно, вам уже потрібно скоротити витрати на доставку «останньої милі» і поліпшити клієнтський досвід.

Дивіться відео, щоб дізнатися, як за допомогою TMS можна знизити витрати на доставку «останньої милі».

Дізнатися все про можливості, технології та ефекти оптимізації транспортної логістики вашого підприємства ви можете на відкритих вебінарах від ABM Cloud!

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!