Головна
Блог
Програма для логістів. Які задачі вирішує?

Програма для логістів. Які задачі вирішує?

Програма для логістів. Які задачі вирішує?

Програма для транспортної логістики зміцнює конкурентоспроможність підприємства – з одного боку покращує якість процесів логістики, з іншого дає змогу знижувати транспортні витрати. Програма для логістики ABM Rinkai TMS успішно використовується компаніями різних сфер: дистрибуція, виробництво, роздрібні мережі, сервісні компанії з доставки товарів тощо.

В умовах динамічного розвитку сучасного ринку існує гостра потреба в нових підходах до управління процесами ланцюга поставок. Впровадження спеціалізованої програми для транспортної логістики дає змогу більш ефективно працювати одночасно зі

специфікою та проблематикою у сфері доставки

.

Рішення 

Підприємствам, які мають справу з вантажними потоками, важко уникнути подібних проблем, але їх завжди можна успішно розв’язати використовуючи сучасні IT рішення.

Давайте розглянемо основну схему оптимізації процесів логістики на підприємстві.

ABM Rinkai TMS – інноваційна програма для транспортної логістики, яка в комплексі розв’язує завдання логістики на всіх етапах: оптимальне планування маршрутів, консолідація перевезень, моніторинг і розрахунок вартості, достовірна аналітика. ABM Rinkai TMS дає змогу грамотно управляти логістичними витратами, сприяючи підвищенню ефективності використання автопарку і скороченню невиправданих транспортних витрат.

Переваги програми для логістики ABM Rinkai TMS ABM Rinkai TMS

Мінімум часу – максимум продуктивності

При складанні динамічних маршрутів і контролі процесів поставок. Складання достовірних аналітичних звітів за лічені секунди, завдяки використанню автоматизованої системи ABM Rinkai TMS.

Зниження пробігу

Зниження пробігу транспортних засобів на 20% за допомогою використання комплексних рішень.

Менше автомобілів

Ефективне використання ресурсів і максимальне завантаження автопарку сприяє зниженню кількості автомобілів. Система дає змогу дотримуватися балансу між якістю перевезень і кількістю наявного транспорту.

Високотехнологічний інструментарій:

  • Мобільний додаток і маршрутні листи;
  • План-факт та інша аналітика.

Поліпшення сервісу та підвищення нематеріальних активів:

  • Система повідомлення про час доставки;
  • Своєчасність виконання маршрутів;
  • Дотримання часових обмежень клієнта;
  • Підвищення лояльності клієнта.

Висока швидкість впровадження системи

Можливість за лічені місяці досягти прогнозованих показників підвищення ефективності управління процесами логістики.

І, як результат, зниження транспортних витрат на 25%, що дає змогу безпосередньо збільшити прибуток компанії, тим самим зміцнюючи позиції на ринку.

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!