Головна
Блог
Мережа аптек «3і» запустила програму лояльності. Telegram-бот, мобільний додаток та особистий кабінет уже в дії!

Мережа аптек «3і» запустила програму лояльності. Telegram-бот, мобільний додаток та особистий кабінет уже в дії!

Мережа аптек «3і» запустила програму лояльності. Telegram-бот, мобільний додаток та особистий кабінет уже в дії!

Впровадження програми лояльності є стимулом для оптимізації бізнес-процесів. Це дозволяє ідентифікувати слабкі ланки, запобігти помилкам «людського» фактору та підвищити продуктивність працівників.

Основна мета запуску цього інструменту – підвищити ефективність внутрішніх процесів, компетенцію співробітників і вдосконалити сервіс для клієнтів. 

Існує загальна послідовність кроків для успішного запуску ефективної програми лояльності. Нижче ми ділимося власною формулою впровадження нашого рішення. 

Про компанію

Компанія «3і» – це західноукраїнська мережа, під брендом якої працює близько 500 аптек у 10 областях України. Компанія «3і» посідає унікальне місце на ринку роздрібної  реалізації лікарських засобів, медичної техніки та засобів догляду завдяки якісному та професійному обслуговуванню.

Місія компанії – забезпечити доступність якісних лікарських засобів і медичних виробів для населення України відповідно до гасла «Якість ліків, якість послуг, якість здоров’я». Команда «3і» щодня працює над вдосконаленням сервісу, надаючи можливість замовити та отримати необхідні ліки, медтехніку чи товари для дітей в найближчій аптеці «3і».

Чому вирішили запускати програму лояльності?

Рішення запустити програму лояльності виникло з потреби зміцнити комунікацію з клієнтами та збільшити їхню залученість. Основні цілі програми включають впровадження бонусної системи для заохочення повторних покупок, підвищення продажів та вартості середнього чеку, а також розробку індивідуальних акцій з огляду на потреби та вподобання клієнтів. 

Крім того, програма передбачала розширення каналів зв’язку з клієнтами, зокрема через мобільний додаток та Телеграм-бот. Це сприятиме більш ефективній комунікації з клієнтами, надаючи їм інформацію про новинки та спеціальні пропозиції. 

Етапи впровадження програми лояльності

 

  1. Інтеграція з обліковою та касовою системами

Впровадження системи ABM Loyalty розпочалося з процесу інтеграції з обліковою та касовою системами. В касовій програмі реалізована можливість нараховувати та списувати бонуси за номером мобільного телефону.  

Завдяки професійності команди «3і» та спільній злагодженій роботі вдалось завершити цей етап в рамках встановленого делайну. 

  1. Підключення Telegram-боту

На другому етапі проєкту спільно з командою замовника було створено і запущено Telegram-бота  – @Apteka3ibot з функціоналом «Купонів» та «Опитувань». 

 Telegram-бот мережі «3і» 

Також на другому етапі було кастомізовано Особистий кабінет учасника програми лояльності – https://my.3i.abmloyalty.app та розроблено і опубліковано мобільний додаток на двох платформах Android/IOS. 

Мобільний додаток, доступний для Android/IOS 

Особистий кабінет учасника програми лояльності 

  1. Навчання для менеджерів і пілотне використання системи

Впровадження програми лояльності – складна організаційно-технічна перебудова роботи частини процесів компанії. Для перевірки її працездатності та усунення критичних помилок зазвичай застосовують пілотний запуск: на одному або декількох об’єктах або в окремому регіоні, власне що і було зроблено в даному проєкті. 

У рамках третього етапу для користувачів було проведено декілька сесій навчання роботи з CRM-системою. 

Дашборд менеджера CRM-системи

  1. Підключення аналітичних звітів і розгортання програми лояльності на всіх користувачів

Останнім етапом проєкту було підключення аналітичних звітів як додаткового інструменту для аналізу купівельної поведінки. Один з важливих результатів впровадження програми лояльності – отримати додаткову інформацію про купівельну поведінку. Цю інформацію необхідно аналізувати для: 

  • уточнення інформації про клієнтські сегменти; 
  • уточнення цілей програми по клієнтським сегментам; 
  • розробки нових акцій і правил;
  • оцінки ефективності окремих акцій;
  • оцінки ефективності програми в цілому. 

Аналітика програми лояльності 

Що відбувається після впровадження програми лояльності?

 

Зараз компанія активно використовує систему в понад 450 аптечних закладах і має позитивні результати по роботі з нею.  Адже програма лояльності – це своєрідний ключ до клієнта.  

Збір, сегментація, а також аналіз вподобань та потреб клієнта дають компанії варіанти для правильного та ефективного розвитку. Команда «3і» має амбітні цілі та цікаві пропозиції для своїх клієнтів. Скористайтеся ними і Ви! Приєднуйтеся та ставайте учасником програми лояльності «3і Бонус+».

А ми бажаємо «3і» перевершити поставлені цілі. Наша команда ABM Loyalty докладе для цього максимум зусиль! 

Зацікавила програма лояльності ABM Loyalty?

Дізнайтеся можливості системи для вашого бізнесу

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!