Головна
Блог
«Пчелка маркет»: рік на ринку продуктового рітейлу

«Пчелка маркет»: рік на ринку продуктового рітейлу

Мережа «маркетів біля будинку» «Пчелка маркет» святкує вже рік роботи на ринку продуктового рітейлу (пише портал AllRetail.ua http://allretail.ua/news/46086/). На сьогоднішній день відкрито 11 супермаркетів в Києві та містах-супутниках. Магазини повністю відповідають формату «маркет біля дому» – зручні, чисті, з необхідним асортиментом товарів і доступними цінами.

[heading header_type=”h2″ header_align=”center”]Перший рік для «Пчелка маркет»[/heading][vc_column width=”1/1″]

Перший рік для «Пчелка маркет» був насичений і відкриттям нових маркетів, і запуском власного виробництва: м’ясного цеху, пекарні і кулінарії.

Серед великої кількості мереж в сфері рітейлу важливим фактором виступає характер, репутація, оригінальний образ і філософія мережі. Адже сучасний споживач став більш вимогливим до сервісу.

Команда експертів ABM Cloud автоматизували бізнес-процеси управління асортиментом, взаємовідносинами з постачальниками, замовленнями товарів, ціноутворення, складських операцій за допомогою хмарної облікової системи ABM Retail, а також професійного програмного забезпечення для кас магазинів (front-office) Маркет +.

Проактивна команда родини «Пчелка маркет» стрімко розвивається, регулярно відкриває нові магазини, використовуючи нові передові технології і хмарні сервіси для ведення прозорого обліку та автоматизації діяльності мережі супермаркетів.

Щиро бажаємо не зменшувати темпи зростання, експерти ABM Cloud завжди готові допомогти впровадити необхідні для розвитку мережі магазинів інновації![vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1511″ hover_effect=”image-effect-zoom-in” alt=”Отзыв Пчелка-маркет (Киев) “][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1512″ hover_effect=”image-effect-zoom-in” alt=”Отзыв Пчелка-маркет (Киев) “][button type=”info” size=”lg” label=”Замовити демонстрацію ABM Retail” modal=”1235″]

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!