Головна
Блог
Розрахунок оптимальних маршрутів і динамічне планування в дистрибуції

Розрахунок оптимальних маршрутів і динамічне планування в дистрибуції

Розрахунок маршрутів доставки головне завдання при плануванні маршрутів доставки. Приклад компаній-лідерів показує допомагає орієнтуватися в сучасних технологіях розрахунку маршруту доставки, які компанії використовують у своєму бізнесі.


Чи знаєте ви, який зв’язок між Ворреном Баффетом і розрахунком оптимальних маршрутів? Напевно, про видатного інвестора і підприємця чув кожен, але мало хто знає, що Воррен Баффет ходив від дверей до дверей і продавав жувальну гумку. До того ж він встигав щоранку розносити газети. Тринадцятирічний Воррен уже тоді розумів, що розрахунок маршрутів доставки може принести істотний прибуток порівняно з конкурентами. Юний Баффет побудував маршрути таким чином, що дало йому змогу не просто виконувати більше замовлень, ніж інші співробітники, а й досягти того, що через деякий час його доходи стали перевищувати доходи керівника. Ну а сьогодні Баффет – голова інвестфонду Berkshire Hathaway і очолює рейтинги найуспішніших людей.

Приклад досить показовий. Іншими словами, витрати на доставку рахувати варто, оскільки це може бути як прямою економією, так і інструментом для прямого підвищення доходів. Про способи зниження витрат на доставку і методи розрахунку оптимальних маршрутів говорили на вебінарі.

Тема вебінару виявилася дуже затребуваною й актуальною для безлічі дистриб’юторських компаній, особливо на порозі сезону з розливу води та напоїв. З огляду на той факт, що в сезон динаміка процесів значно збільшиться, кількість завдань зросте і неодмінно виникне необхідність у сучасних інструментах і технологіях для оптимізації роботи.

На вебінарі спікери представили слухачам сучасні технології розрахунку динамічних маршрутів доставки та розповіли про особливості їхнього впровадження в різних галузях бізнесу. Було розібрано основні критерії ідеальної доставки, виконуючи які ми підвищуємо лояльність клієнтів і збільшуємо прибуток. Але на шляху до ідеальної доставки компанії щодня стикаються з реаліями:

  • зростаюча кількість замовлень;
  • різні умови клієнтів;
  • власний і найманий автопарк;
  • автомобілі різних типів і характеристик;
  • мінливість умов.

Безумовно, під час розрахунку маршрутів доставки необхідно враховувати вагогабаритні характеристики автомобілів, підбирати їх оптимальним чином з урахуванням мінливих умов як щодо завантаження, так і щодо обмежень клієнтів. У підсумку ми приходимо до того, що виконати розрахунок маршрутів доставки якісно, з урахуванням усіх змінних досить складно. Відповідно доводиться або розширювати людський ресурс, або нести витрати за часом. Наш підхід полягає в автоматизації. На вебінарі докладно розповіли про інструмент, який спростить роботу логіста, дасть змогу приділяти увагу більш стратегічним питанням, виключить помилки, пов’язані з людським фактором, і в такий спосіб підвищить якість планування та збудує бізнес-процеси таким чином, щоб вони працювали як годинник.

Дізнайтеся про можливості TMS для розрахунку оптимальних маршрутів

Онлайн-демонстрація TMS – системи для побудови оптимальних маршрутів доставки за допомогою динамічного планування. Отримайте консультацію від фахівців та вивчіть інструменти для розвитку вашого бізнесу.

Слідкуйте за розкладом наших заходів. Ви зможете в режимі online отримати нові рішення та ідеї від провідних бізнес-спікерів країни, які прискорять ваш кар’єрний ріст і збільшать рентабельність бізнесу.

Обирайте тему, яка вас цікавить найбільше!

Автоматизуйте транспортну логістику разом з ABM Rinkai TMS

Створіть свій маршрут у 2 кліки!

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!