Головна
Блог
Старт програми лояльності в мережі магазинів «Tefal Home&Cook»

Старт програми лояльності в мережі магазинів «Tefal Home&Cook»

Старт програми лояльності в мережі магазинів «Tefal Home&Cook»

«Tefal Home&Cook» – мережа фірмових магазинів французької компанії Groupe SEB, яка давно стала світовим лідером на ринку малої побутової техніки.

У магазинах мережі представлені всі бренди компанії, такі як: Tefal, Rowenta, Krups, Moulinex, WMF. Також покупець може вибрати необхідні товари з великого асортименту, а це понад 650 найменувань продукції: кухонний посуд і техніка, товари для догляду за будинком і собою, продукти для повсякденного життя і для прикраси саду. Для зручності клієнтів створено інтернет-магазин, в якому можна замовити будь-який товар, що цікавить, і отримати з доставкою.

Utyug

Основні завдання, які ставило керівництво перед впровадженням програми лояльності:

  • персоналізувати продажі;
  • створити акції для різних сегментів покупців;
  • сформувати клієнтську базу, за допомогою якої налагодити і поліпшити комунікацію з клієнтом;
  • збільшити кількість продажів, середній чек і кількість постійних клієнтів
  • знизити відтік покупців.

Проєкт тривав 8 місяців, стартувала робота команди ABM Loyalty у квітні 2021 року, і завершила проєкт уже в листопаді.

Цілі впровадження ABM Loyalty:

  • Управління програмою лояльності (перегляд інформації про клієнтів, можливість створювати маркетингові активності, аналіз історії продажів клієнтів).
  • Отримання інструментів з управління маркетинговими активностями (індивідуальний підхід у проведенні активностей, індивідуальна комунікація з клієнтом – розсилки, NPS).
  • Використання аналітичного модуля у вигляді Звітів.

У мережі магазинів «Tefal Home&Cook» було реалізовано такий функціонал:

CRM-система

Завдяки впровадженню crm-системи стало зручним управління лояльністю клієнтів. Надано можливість аналізувати динаміку активності учасників, кількість нарахованих і витрачених бонусів, демографічний портрет користувачів, поточні показники за активними акціями.

Pervaya-kartinka

Аналітичний модуль з понад 20 звітами

Аналітичний модуль має всі необхідні інструменти для аналізу акцій, продажів, динаміки бонусів. Клієнт може сегментувати клієнтів за різними ознаками. Можна легко і швидко портрет покупця для проведення цільових маркетингових кампаній.

Vtoraya-kartinka

Мобільний додаток

Після впровадження мобільного застосунку ABM Loyalty вирішено проблему «забутик карток», надано можливість швидкої реєстрації та перегляду новин і акцій компанії.

Tefal-mob

Особистий кабінет

Особистий кабінет розроблено в стилі бренду «Groupe SEB Club». За допомогою нього з’явилася додаткова можливість реєстрації користувачів, яким з тих чи інших причин не підходять інші канали реєстрації.

Функціонал особистого кабінету: реєстрація, авторизація, контроль балансу, перегляд новин та акцій, історія покупок і нарахувань.

Lichnyj-kabinet-1

Телеграм-бот

Телеграм-бот розроблений у стилі бренду «Groupe SEB Club». За допомогою бота з’являється додаткова можливість реєстрації користувачів, яким з тих чи інших причин не підходять інші канали реєстрації.

Prezentatsiya-Microsoft-PowerPoint-2

Зацікавила програма лояльності ABM Loyalty?

Дізнайтеся можливості системи для вашого бізнесу

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!