Головна
Блог
Управління асортиментом і збільшення виручки за рахунок автоматизації торгівлі кондитерського магазину

Управління асортиментом і збільшення виручки за рахунок автоматизації торгівлі кондитерського магазину

Як вибрати і управляти асортиментом кондитерського магазину, на скільки збільшиться виручка при автоматизації торгівлі кондитерського магазину, як налаштувати легкий і зручний облік товарів і грошей.

Вибір асортименту безпосередньо залежить від місця розташування і платоспроможності потенційних покупців. Відмінною особливістю асортименту кондитерського магазину є штучний (соки, води, цукерки) і ваговий товар (печиво, тістечка, торти). Кондитерські товари – швидко псуються, а значить входять до «групи ризику» 🙂

Важливо показувати широкий асортимент і постійно за ним стежити – не допускати щоб товари набридали покупцеві, робити акції і знижки (наприклад, новинки тижня / місяця).

Асортимент кондитерського магазину може становити близько 80 видів шоколадних цукерок, 30 видів карамелі, 30 видів шоколадних цукерок в коробках, 5 видів зефіру-мармеладу, 40 видів печива і шоколаду, східні солодощі, горіхи та сухофрукти.

Для «солодкого» магазину кондитерських товарів яскраво виражена сезонність: влітку – спад продажів, восени і взимку (особливо до свят) – зростання замовлень. Тому в зв’язку з сезонністю рекомендується додати до асортименту газовані напої, морозиво, воду (весна-літо), каву і чай (осінь-зима). Можна також включити в асортименту хлібобулочні вироби – заходячи за хлібом, покупець може купити шоколадку, торт або цукерки.

А до свят можна запропонувати покупцям ексклюзивні товари – наприклад, букети з цукерок.

Також можна відкрити власне виробництво кондитерських виробів та «міні-кафе», однак потрібні додаткові інвестиції.

Націнка на товар зазвичай нараховується виходячи з цін конкурентів (близько 35%), а на швидкопсувні торти і тістечка – 50%.

Замовлення на закупівлі постачальникам робляться приблизно 1 раз на 4 дні, під реалізацію або по передоплаті в залежності від домовленостей.

Для обліку штучного і вагового товару, управління асортиментом і збільшення виручки за рахунок автоматизації торгівлі кондитерського магазину важливо використовувати сучасні методики товарного обліку, щоб уникнути помилок, а інвестиції були мінімальними.

Дізнатися, як автоматизувати торгівлю кондитерського магазину можна на сайті http://retail.abmcloud.com/ і зателефонувавши за номером (044) 207-39-55!

Автоматизируйте управление запасами в вашей сети

ABM Inventory позволит обеспечить высокий уровень наличия товара и не создать излишки на складе pushpin

Близькі по темі

Чем полезен семинар по управлению запасами
Дякуємо за звернення.

Ми цінуємо, що ви зацікавились саме нашими продуктами. Один з наших співробітників зв'яжеться з вами найближчим часом. Гарного дня!